IPTV

Şimdiye kadar IPTV ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun. Playroom size eğlence ve teknolojiyi iç içe sunan, güncel ihtiyaçlarınızı karşılayan akıllı bir TV yazılımıdır.

Dünyadan birçok farklı kanalı SD ya da HD seçenekleriyle izlerken gündemi de farklı seçeneklerle takip edebilirsiniz. Playroom IPTV, otellere ve tesislere yüksek standartlarda televizyon yayını sağlamayı ön görüyor. Çeşitli kategorilerden Tv kanalları ve PAY TV hizmetini izlemek için oluşturduğumuz başlangıç paketi olan "IPack"i sizlere sunuyoruz. Bu zengin TV dünyasını keşfeden her kullanıcı sistemin farklı özelliklerden faydalanmak isteyecek ve otelde geçirdiği zaman artacaktır.

Playroom IPTV Sistem Özellikleri

1- Kanal Listesi
Birbirinden kaliteli görüntüye sahip farklı kategoriden ve farklı ülkelerden kanalları izleyebili. rsiniz Kanal listeleri oluşturabilir, bu listelerdeki kanalları misafirin konuştuğu dile göre sıralayabilirsiniz. Radyo: Çok sayıda radyo seçeneği arasından kendinize uygun olanı dinleyebilir bu sırada müziklerle uyumlu slideshow’u izleyebilirsiniz. Birçok farklı kanal seçeneğiyle birlikte farklı görseller eşliğinde müzik dinleme keyfi. playroom iptv, tablet tv, mobil tv, ip mobil tv, iptv, tv kanalları

2- Pay TV
Pay Tv, İzleyicinin kendisine sunulan yayınlar dışında izlemek istediği kanal için, ücret ödemesi biçimindeki bir yayın sistemidir. Pay Tv kurulumu ile amaçlanan, otel gelirlerine katkıda bulunacak büyüklükte bir döngü yaratmak ve otel müşterilerine bir alternatif sunmaktır.

3- Cihazlar
Playroom IPTV sistemi çeşitli cihazlar için tasarlanmıştır. Sadece televizyon için değildir. Tabletler ve diğer mobil cihazlarda kanallar ve menüler arasında gezebilirsiniz. Playroom istek ve projeye bağlı olarak android veya ios uygulaması da mevcuttr.. Cihazınızı bir kumanda gibi kullanarak da IPTV keyfini yaşayabilirsiniz...

Firmamız
Şubelerimiz
İletişim

Adres :Rumelihisar Mah. Sırçacı sok No:13 Sarıyer İstanbul / Türkiye

Tel :0 (212) 230 33 30

info@tinaz.com.tr