TINAZ ELEKTRONİK TİC. LTD. ŞTİ.

Tınaz Elektronik, tüketicilerin ilgisini hedefleyen unutulmaz bir deneyim sağlayan yeni nesil dijital teknoloji şirketidir. İnteraktif dijital reklam çözümlerinde yeni bir çeşitlilik sunmaktadır.

Elektronik, Bilgi, İletişim ve Gelişim Teknolojileri sektöründe ülke ekonomisinin gelişiminde stratejik önemi olan projelerimizle sunduğumuz hizmet çatısını, her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve her yeni projemizde etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümlerle mimari yapıyı koruyarak yaşamınızı imar etmek, Bireysel ve Kurumsal Müşteri ihtiyaçlarına geleneksel akılcı ve kalıcı değerler katmaktır.

Tınaz elektronik kentin dokusuna ivme kazandıran bir güç olmak. Çağı takip eden teknolojik anlayışla sektöründeki özü koruyup yeni bir vizyon oluşturmak. Elektronik, Bilgi, İletişim ve Gelişim Teknolojileri olarak mükemmellik, modernlik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla dünya değerlerini geleceğe taşımak. Projelerimizle yatırımcıların, tarihsel ve kültürel mecra yapısına uyum sağlamak Sürekli üretken olan politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.

Firmamız
Şubelerimiz
İletişim

Adres :Rumelihisar Mah. Sırçacı sok No:13 Sarıyer İstanbul / Türkiye

Tel :0 (212) 230 33 30

info@tinaz.com.tr