Projeksiyon - 3D Perde

Projeksiyon perdelerimiz manuel ve motorlu olarak 2 tipte müşterilere sunulmaktadır. Storlu şeklinde de bilinen manuel olarak kullanılan perdelerin ölçüleri genelde standarttır. Perde kumaşları Matte White(ön yüzey mat arka yüzey siyah yada beyaz %100pvc) Glass Fibre (cam elyaflı) ve Glass Beaded (cam tozlu )olarak 3 tipte müşterilere sunulmaktadır, piyasada satılan perdeler Matte White ‘dır, en iyi görüntü cam elyaf ve orjinal cam tozlu kumaştan elde edilir, ürünler cam elyaflı olarak standart satılmaktadır, cam tozlu kumaşlar isteğe bağlı olarak yapılabilir.        

Manuel screenlar 400 x 300 cm’e kadar yapılabilir.  İtalyan mekanizmalara sahip projeksiyon perde vasıtası ile 7kg ağırlıklara kadar herhangi bir problem yaşamadan ürününüzü kullanabilmeniz mümkündür. Motorlu ve uzaktan kumandalı kullanmak istediğiniz zaman ölçülerde çok çeşitlilik yakalanabilir. Örneğin 700cm bir motorlu perde yapmak mümkün olabilir. İstediğiniz ölçüyü verdiğiniz takdirde sizlere imalat zamanı ve ücreti ile ilgili bilgiyi en hızlıca vermekteyiz.

Projeksiyon perde kumaşlarımız siyah-beyaz, beyaz-beyaz, çift taraflı ilaveten sinemalar için 3d Silver Screen kumaşlardır.

Firmamız
Şubelerimiz
İletişim

Adres :Rumelihisar Mah. Sırçacı sok No:13 Sarıyer İstanbul / Türkiye

Tel :0 (212) 230 33 30

info@tinaz.com.tr